Apie mane

Sveiki,

Aš -  Inesa, be galo mėgstanti siūti ir kurti, besižavinti viskuo, kas siejasi su apranga ir rankų darbu. Siuvimą pamėgau jau seniai, jis lydi mane nuo pat vaikystės lėlių, o dabar jau ir gyvosios lėlytės puošiasi mano darbais. Myliu savo kuriamus siuvinius ir stengiuosi, kad jie sušildytų ne tik kūną, bet ir širdį…..

Jei Jus domina rūbeliai krikštynoms, ieškote idėjos kaip papuošti mažąjį vaikelį, kad krikštynų rūbai išliktų kaip atminimas ir dovana visam gyvenimui – užsukote kaip tik čia.
Rūbelius siuvu iš lino ar kitų natūralių audinių, puošiu mezginiais ar rankų darbo puošyba. Stengiuosi, kad kiekvienas rūbelis būtų kokybiškas, patogus, mielas ir vertas tos progos, kurią bus dėvimas.

Krikštynoms rasite rūbelius nuo 74cm. iki 98cm. ūgio. Bet jeigu Jūs norėtumėte dydžiu mažesnio ar didesnio rūbelio – jį pagaminsiu, pagal pasirinktą modelį. Prie mergaitės krikšto suknelės priderinsiu ir papuošiu galvos juostą, kepuraitę ir krikšto skraistę.
Jei nesusigaudote dėl dydžio – klauskite, atsakysiu.

Jei susidomėjote ir turite klausimų, pasiūlymų ar pastabų – paskambinkite man tel: 8 600 77776 arba parašykite į el. paštą: jolainevaikams@gmail.com – mielai padėsiu.

Su meile Inesa.

kriksto rubai