Pirkimas-pristatymas

DĖMESIO ATOSTOGAUJAME  NUO 08.29- 09.09!!!

Į skambučius ir elektroninius laiškus atostogų metu neatsakinėsime. Siuntos atostogų metu nebus siunčiamos.

KAUNE  prekes galima įsigyti atvykus į kūrybinę studiją, esančią  Raudondvario pl. 76-2A/105 kab.

Darbo laikas nuo gegužės 15 d. iki rugpjūčio mėn.  28 d.:

I  – nedirbame

II-V  -  10.00 – 17.00 val. (pietūs 12.00-13.00)

 VI  -  nedirbame

 VII - nedirbame

Darbo laikas nuo rugsėjo 09 d. iki gegužės mėn. 14 d.

I-V  galite atvykti susiderinę laiką tel: +370 672 74228  (skambinti darbo metu nuo 9-17 val.).
VI-VII- nedirbame.
 

DĖMESIO !!! Siuntų užsakymas ir pristatymas keičiasi dėl atostogų laiko:

Užsakymai, kuriuose nėra „išankstinio užsakymo“ prekių, pateikti:

  • iki 08. 27 d. 24 val. (pirmadienis) – bus išsiunčiami pagal įprastinį grafiką pagal siuntų pristatymo laiką (iki 2 d.d. -kurjeriu, iki 3-4 d.d. -paštu);
  • nuo 08. 28 d. (antradienis) ir atostogų metu – bus išsiųsti tik 09.10 – 09.11 dienomis.

Užsakymai, kuriuose yra „Išankstinio užsakymo“ prekių, pateikti:

  • iki 08. 21 d. 24 val. (antradienis) – bus išsiųsti  08.28. d. , iki atostogų pradžios;
  • nuo 08. 22 d. iki 08.28 d.  – bus išsiųsti tik po atostogų ir ne vėliau kaip -  2 sav. gamybos laiko + atostogų laikas nuo 08.29 iki 09.09 (12 kalendorinių dienų imtinai)+pristatymo laikas*;
  • nuo 08.29 d. iki 09.09 – jų gamybos laikas iki 2 sav. skaičiuojant nuo 09.09 (paskutinės atostogų dienos) bus iki 09.23 + pristatymo laikas*.

* – pristatymo laikas priklauso nuo pasirinkto pristatymo būdo, sąlygas skaityti žemiau.

PIRKIMAS IR APMOKĖJIMAS

El. parduotuvėje atlikti pirkimą labai paprasta, tam nereikia registracijos. Pasirinkite norimas prekes, nurodykite adresą (trečioms šalims jie neperduodami, naudojami tik prekės pristatymui), pažymėkite, jog sutinkate su pirkimo sąlygomis ir spauskite „Pateikti užsakymą“. Paysera.lt sistemoje pasirinkite savo banką, taip pat leidžiama pasirinkti ir kitus mokėjimo būdus, arba jei mokate iš užsienio sąskaitos iš iššokančio sąrašo pasirinkite šalį bei banką. Norint apmokėti per Paypal, užsakymo pastabose (pildant adresą) parašyti šį pageidavimą, į jūsų elpaštą atsiųsime nuorodą apmokėjimui. Užsakymas laikomas pateiktu, kai už jį gauname apmokėjimą.  Ačiū, kad perkate!

Dėmesio! Prekių, kurių neturime, bet galime pagaminti, pagaminimo laikas yra ilgesnis – iki  2sav. Prie tokių prekių, pasirinkus dydį ar spalvą,  atsiras užrašas „IŠANKSTINIS UŽSAKYMAS“. Jei norite užsakytą prekę gauti anksčiau, prieš sumokėdami už ją, susisiekite tel.: 8 672 74228

PRISTATYMO BŪDAI

Siuntas siunčiame :

  • per VENIPAK kurjerį. Siunta Jus pasieks greičiau, jei užsakymą pateiksite ir apmokėsite iki 24 val., siuntą išsiųsime jau kitą darbo dieną, su sąlyga, jei tarp užsakytų prekių nėra „Išankstinio užsakymo“ prekių. Kontaktinius duomenis ir adresą būtina nurodyti tokius, kad kurjeris atvykęs savo darbo metu (nuo 8.00 iki 17.00 val.) Jus rastų. Prieš atvykstant kurjeris pasiskambina nurodytu tel.nr. Paslaugos kaina 4€.
  • Lietuvos paštu.  Siuntos siunčiamos registruota – pirmenybine siunta per Lietuvos paštą,  pristatymo laikas 3-4 d.d,. Paslaugos kaina 2,5 €..
  • Pristatymas į ES valstybes bei Norvegiją Lietuvos paštu (pirmenybinė, registruota siunta per 5-8 darbo dienas) – kaina 6 Eur.

Jei perkate už 70 € – pristatymas Lietuvoje nemokamas (pasirenkant pristatymą paštu).

Išsiuntę siuntą Jus informuojame el.paštu atsiųsdami siuntos kodą. Paštas Jus informuoja sms žinute, kai siunta pasiekia Jūsų paštą, todėl pildant pristatymo adreso duomenis prašome nurodyti teisingą gavėją ir telefono numerį.

 

PREKIŲ GRĄŽINIMAS

S1. Daiktai keičiami, grąžinami vadovaujantis ūkio ministro 2001m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 “Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo” (Žin., 2001, Nr.) patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis. 2. Prekių pakeitimas ar grąžinimas galimi tik tada, jei prekė nesugadinta, nepraradusi prekinės išvaizdos, nebuvo naudojama ir nepažeistos etiketės. Pakuotės ar prekės pakitimai įvykdyti prekės apžiūros metu, nelaikomi esminiais prekės išvaizdos pakeitimais. 3. Pirkėjo reikalavimas pakeisti nusipirktą prekę analogiška arba grąžinti sumokėtus pinigus dėl nusipirktos prekės spalvos, dydžio, formos, modelio ar komplektiškumo netenkinamas įsigijus prekes, kurios buvo gamintos tariantis ir užsakant individualiai. 4. Išlaidos, susidariusios prekės grąžinimo, pakeitimo metu, pirkėjui nėra grąžinamos. 5. Įstatymų numatyta tvarka Pardavėjas įsipareigoja grąžinti pinigus per 14 d.d. po to, kai prekė buvo grąžinta arba ją pakeisti kita. Nesvarbu, dėl kokios priežasties prekė jums netiko, susiekite el.paštu info info@jolaine.lt  arba telefonu +370 672 74228 Prekių keitimo/grąžinimo formą būtina užpildyti ir atsiųsti kartu su siunčiamomis prekėmis. Ją rasite čia

Visais klausimais kreipkitės el.paštu info info@jolaine.lt  arba telefonu +370 672 74228

jolaine.lt-kriksto-rubai

Jei turite klausimų – mielai atsakysime. Parašykite.