Pirkimas-pristatymas

KAUNE  prekes galima įsigyti atvykus į kūrybinę studiją, esančią  Raudondvario pl. 76-2A/105 kab.

VASAROS SEZONO DARBO LAIKAS nuo 05. 15 d. iki 08.23 d.:

I-V  -  10.00 – 17.00 val. (pietūs 12.00-13.00)

 VI  -  nedirbame

 VII - nedirbame

Darbo laikas nuo rugsėjo 01 d. iki gegužės mėn. 14 d.

 I-V  galite atvykti susiderinę laiką tel: +370 60077776  (skambinti darbo metu nuo 9-17 val.).

VI-VII- nedirbame.

PRISTATYMO BŪDAI

  • Per kurjerį. Siunta Jus pasieks greičiau, jei užsakymą pateiksite ir apmokėsite iki 24 val., siuntą išsiųsime jau kitą darbo dieną, su sąlyga, jei tarp užsakytų prekių nėra „Išankstinio užsakymo“ prekių. Kontaktinius duomenis ir adresą būtina nurodyti tokius, kad kurjeris atvykęs savo darbo metu (nuo 8.00 iki 17.00 val.) Jus rastų. Prieš atvykstant kurjeris pasiskambina nurodytu tel.nr. Paslaugos kaina 4€.
  • Lietuvos paštu.  Siuntos siunčiamos registruota, pirmenybine siunta,  pristatymo laikas 3-4 d.d. Paslaugos kaina 2,5 €.
  • Pristatymas į ES valstybes bei Norvegiją Lietuvos paštu (pirmenybinė, registruota siunta per 5-8 darbo dienas) – kaina 7 €

Perkant už 70 € – pristatymas Lietuvoje nemokamas (pasirenkant pristatymą paštu).

Išsiuntę siuntą Jus informuojame el.paštu atsiųsdami siuntos kodą. Paštas Jus informuoja sms žinute, kai siunta pasiekia Jūsų paštą, todėl pildant pristatymo adreso duomenis prašome nurodyti teisingai.

PREKIŲ PAGAMINIMO LAIKAS

Dėmesio! Prekių, kurių neturime,  pagaminimo laikas yra ilgesnis – iki  2 sav. Prie tokių prekių, pasirinkus dydį ar spalvą,  atsiranada užrašas „IŠANKSTINIS UŽSAKYMAS“. Šis terminas netaikomas žvakių užrašymui, ir žvakių papuošimų gamybai, jų gamyba trunka iki 3 d.d.

PIRKIMAS IR APMOKĖJIMAS

El. parduotuvėje atlikti pirkimą labai paprasta, tam nereikia registracijos. Pasirinkite norimas prekes, nurodykite adresą (trečioms šalims jie neperduodami, naudojami tik prekės pristatymui), pažymėkite, jog sutinkate su pirkimo sąlygomis ir spauskite „Pateikti užsakymą“.

Paysera.lt sistemoje pasirinkite savo banką, taip pat leidžiama pasirinkti ir kitus mokėjimo būdus, arba jei mokate iš užsienio sąskaitos iš iššokančio sąrašo pasirinkite šalį bei banką.

Užsakymas laikomas pateiktu, kai už jį gauname apmokėjimą.  Ačiū, kad perkate!

 PREKIŲ GRĄŽINIMAS

S1. Daiktai keičiami, grąžinami vadovaujantis ūkio ministro 2001m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 “Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo” (Žin., 2001, Nr.) patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis. 2. Prekių pakeitimas ar grąžinimas galimi tik tada, jei prekė nesugadinta, nepraradusi prekinės išvaizdos, nebuvo naudojama ir nepažeistos etiketės. Pakuotės ar prekės pakitimai įvykdyti prekės apžiūros metu, nelaikomi esminiais prekės išvaizdos pakeitimais. 3. Pirkėjo reikalavimas pakeisti nusipirktą prekę analogiška arba grąžinti sumokėtus pinigus dėl nusipirktos prekės spalvos, dydžio, formos, modelio ar komplektiškumo netenkinamas įsigijus prekes, kurios buvo gamintos tariantis ir užsakant individualiai. 4. Išlaidos, susidariusios prekės grąžinimo, pakeitimo metu, pirkėjui nėra grąžinamos. 5. Įstatymų numatyta tvarka Pardavėjas įsipareigoja grąžinti pinigus per 14 d.d. po to, kai prekė buvo grąžinta arba ją pakeisti kita. Nesvarbu, dėl kokios priežasties prekė jums netiko, susiekite el.paštu info info@jolaine.lt  arba telefonu +370 60077776 Prekių keitimo/grąžinimo formą būtina užpildyti ir atsiųsti kartu su siunčiamomis prekėmis. Ją rasite čia

Visais klausimais kreipkitės el.paštu info info@jolaine.lt  arba telefonu +370 60077776

jolaine.lt-kriksto-rubai

Jei turite klausimų – mielai atsakysime. Parašykite.