Pirkimas-pristatymas

KAUNE  prekes galima įsigyti atvykus į kūrybinę studiją, esančią  Raudondvario pl. 76-2A/105 kab.

Darbo laikas nuo gegužės 15 d. iki rugpjūčio mėn. 31 d.:

II-V  -  10.00 – 17.00 val. (pietūs 12.00-13.00)

 VI  -  10.00 – 16.00 val. (pietūs 12.00-13.00)

 VII- I  - Nedirbame

Darbo laikas nuo rugsėjo 01 d. iki gegužės mėn. 14 d.

I-V  galite atvykti susiderinę laiką tel: +370 672 74228  (skambinti darbo metu nuo 9-17 val.).
VI-VII- nedirbame.
 

PIRKIMAS IR APMOKĖJIMAS

El. parduotuvėje atlikti pirkimą labai paprasta, tam nereikia registracijos. Pasirinkite norimas prekes, nurodykite adresą (trečioms šalims jie neperduodami, naudojami tik prekės pristatymui), pažymėkite, jog sutinkate su pirkimo sąlygomis ir spauskite „Pateikti užsakymą“.

Paysera.lt sistemoje pasirinkite savo banką, taip pat leidžiama pasirinkti ir kitus mokėjimo būdus, jei mokate iš užsienio sąskaitos iš iššokančio sąrašo pasirinkite šalį bei banką. Norint apmokėti per Paypal, užsakymo pastabose parašyti šį pageidavimą, į jūsų elpaštą atsiųsime nuorodą apmokėjimui.

 Ačiū, kad perkate!

Dėmesio! Prekių, kurių neturime, bet galime pagaminti, pagaminimo laikas yra ilgesnis – iki  2sav. Prie tokių prekių, pasirinkus dydį ar spalvą, po jų kaina atsiras užrašas „IŠANKSTINIS UŽSAKYMAS“. Jei norite užsakytą prekę gauti anksčiau, prieš sumokėdami už ją, susisiekite tel.: 8 672 74228

 IŠSIUNTIMAS IR PRISTATYMAS

Gavę užsakymą ir mokėjimą, siuntinį išsiunčiame per 1-2 darbo dienas. Siuntos siunčiamos registruotu -pirmenybiniu paštu per Lietuvos paštą (1-2 darbo dienos), kaina 2,5 €. Visas siuntos pristatymo laikas 3-4 d.d.

Išsiuntę siuntą Jus informuojame el.paštu atsiųsdami siuntos kodą. Paštas Jus informuoja sms žinute, kai siunta pasiekia Jūsų paštą, todėl pildant pristatymo adreso duomenis prašome nurodyti teisingą gavėją ir telefono numerį.

NAUJIENA – siuntas siunčiame ir per VENIPAK kurjerį. Siunta Jus pasieks greičiau, jei užsakymą pateiksite iki 24 val., siuntą išsiųsime jau kitą kurjerio darbo dieną, jei tarp užsakytų prekių nėra „Išankstinio užsakymo“ prekių. Kontaktinius duomenis ir adresą būtina nurodyti tokius, kad kurjeris atvykęs savo darbo metu (nuo 8.00 iki 17.00 val.) Jus rastų. Paslaugos kaina 4€. 

Jei perkate už 70 € – pristatymas Lietuvoje nemokamas (pasirenkant pristatymą paštu).

Pristatymas į ES valstybes bei Norvegiją Lietuvos paštu (pirmenybinė, registruota siunta per 5-8 dienas) – kaina 6 Eur.

PREKIŲ GRĄŽINIMAS

1. Daiktai keičiami, grąžinami vadovaujantis ūkio ministro 2001m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 “Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo” (Žin., 2001, Nr.) patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis. 2. Prekių pakeitimas ar grąžinimas galimi tik tada, jei prekė nesugadinta, nepraradusi prekinės išvaizdos, nebuvo naudojama ir nepažeistos etiketės. Pakuotės ar prekės pakitimai įvykdyti prekės apžiūros metu, nelaikomi esminiais prekės išvaizdos pakeitimais. 3. Pirkėjo reikalavimas pakeisti nusipirktą prekę analogiška arba grąžinti sumokėtus pinigus dėl nusipirktos prekės spalvos, dydžio, formos, modelio ar komplektiškumo netenkinamas įsigijus prekes, kurios buvo gamintos tariantis ir užsakant individualiai. 4. Išlaidos, susidariusios prekės grąžinimo, pakeitimo metu, pirkėjui nėra grąžinamos. 5. Įstatymų numatyta tvarka Pardavėjas įsipareigoja grąžinti pinigus per 14 d.d. po to, kai prekė buvo grąžinta arba ją pakeisti kita. Nesvarbu, dėl kokios priežasties prekė jums netiko, susiekite el.paštu info info@jolaine.lt  arba telefonu +370 672 74228

Visais klausimais kreipkitės el.paštu info info@jolaine.lt  arba telefonu +370 672 74228

jolaine.lt-kriksto-rubai

Jei turite klausimų – mielai atsakysime. Parašykite.